​Євген Коноплянка не врятував «Шальке» від п'ятої поразки в першості Німеччини

Світовий футбол 26 Вересня, 10:03 721
​Євген Коноплянка не врятував «Шальке» від п'ятої поразки в першості Німеччини | 19-27
Українець Євген Коноплянка активно провів перший тайм у складі «Шальке», але не допоміг команді уникнути п'ятої поразки зі старту сезону.

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка провів 69 хвилин у складі Шальке в першості Німеччини. Однак це не допомогло підопічним Доменіко Тедеско у виїзному матчі з Фрайбургом.

Коноплянка вийшов у стартовому складі і був особливо активний у першому таймі. Вже на 5-й хвилині він виконав небезпечний простріл у штрафну, де, після серії ударів, Тойхерту вдалося відправити його у ворота господарів. На жаль, положення поза грою!

На 40-й хвилині українець знову зробив гостру передачу, але Харіт вразив лише стійку воріт суперника.

А ось форвард Фрайбурга Флоріан Нідерлехнер у другому таймі не промахнувся. На 52-й хвилині він першим встиг на добивання після удару Гюнтера і відкрив рахунок. На 69-й хвилині Євген Коноплянка був замінений, а всі спроби «королівських синіх» відігратися виявилися марними. У підсумку, 1:0 на користь господарів.

Після п'яти турів в активі Шальке жодного набраного очка. Гельзенкірхенці замикають турнірну таблицю чемпіонату Німеччини. У наступному турі Коноплянку з партнерами чекає домашній поєдинок з Майнцом.