Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича

Динамо Київ 26 Вересня, 20:38 2362
Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича | 19-27
Головний тренер приазовців прокоментував поразку в матчі з київським «Динамо» (0:2).
«Є такі поразки, після яких не соромно. Я про це і хлопцям сказав після гри. За винятком тих хвилин, коли ми пропустили гол з кутового і «привезли» собі пенальті, ми повністю володіли ініціативою, багато грали в пресингу та досить багато створили моментів біля воріт «Динамо». Я не пам'ятаю, щоб ми стільки моментів створювали. Але не вистачило нам реалізації...

Я впевнений, що після таких ігор ми будемо тільки сильніше. І я радий, що сьогодні ми всі 90 хвилин грали дуже агресивно.

Суперник забив два м'ячі в першому тайму і їх оборону було важко розкрити за рахунок коротких, середніх передач через центр. Тому в другому таймі ми зробили акцент на флангові передачі та були моменти, які ми повинні були реалізовувати. Але сьогодні нам не пощастило», - цитує Бабича офіційний сайт «Маріуполя».