​Андрій Ярмоленко проти МЮ: п'ять гострих передач і два удари після кутових

Збірна України 30 Вересня, 10:52 1344
​Андрій Ярмоленко проти МЮ: п'ять гострих передач і два удари після кутових  | 19-27
У поєдинку проти «Манчестер Юнайтед» півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко був помітною фігурою на полі.

Втретє Андрій Ярмоленко виходить в основному складі Вест Хема на матч чемпіонат Англії-і втретє команда домагається відмінного результату. У цих трьох іграх молотобійці набрали сім очок, при цьому зустрічалися вони з Евертоном (3:1), Челсі (0:0) і, ось тепер, з Манчестер Юнайтед (3:1). Півзахисник збірної України на хорошому рівні провів цей матч і навіть забив м'яч, але офіційні представники АПЛ порахували, що це був автогол. Рейтинг ефективності гри Ярмоленка, InStat Index, склав 341 бал, а це п'ятий результат серед усіх гравців Вест Хема.

Мінімум обводок-максимум гри на команду

Ярмоленко провів на полі 71 хвилину і виконав за цей час 60 ТТД з браком 32%. Українець віддав 34 передачі з точністю 82%, причому став лідером команди за кількістю гострого пасу — п'ять. 60% всіх м'ячів він адресував у фінальну третину поля, а в штрафну площу виконав п'ять передач. Всього у Андрія було 12 єдиноборств, але виграними виявилися лише три дуелі. По воротах манкуніанців він завдав два удари (обидва — після розіграшів кутових) і здійснив одне обведення. З індивідуальними діями в чемпіонаті Англії у Ярмоленка поки туговато — в середньому за гру по 2,9 обігравання з ефективністю в 57%. Але він добре розуміє, що в Англії зовсім інший футбол, не зловживає обведеннями і більше працює на команду.

В обороні відпрацював на рівні

У першому таймі Вест Хем частіше володів м'ячем, а після перерви «молотобійцям» довелося більше оборонятися. Не можна сказати, що Андрій Ярмоленко відіграв у захисті вище всяких похвал, але три рази в оборонні єдиноборства він вступив, а також здійснив два відбори, одне перехоплення і п'ять підбирань. В АПЛ гра в обороні теж має велике значення, і українець розуміє і цю прописну істину. У наступному турі «Вест Хем» зіграє в гостях з «Брайтоном». Поєдинок відбудеться 5 жовтня, в п'ятницю.