Динамо Київ 7 Жовтня, 20:46 680
У стані суперника. «Ренн» переграє «Монако», «Астана» та «Яблонєць» теж здобувають перемоги | 19-27
Суперники київського «Динамо» по групі ЛЄ беруть по три очки в матчах домашнього чемпіонату.

У матчі 9-го туру французької Ліги 1 «Ренн» на виїзді переграв «Монако» із рахунком 1:2.

На 14-й хвилині Дам'єн Да Сільва вивів гостей вперед. Наприкінці першого тайму монегаски залишилися вдесятьох - з поля був видалений Андреа Раджі. Однак від поразки команда Леонарду Жардіма не врятувалася — на 77-й хвилині Хатем Бен Арфа приніс «Ренну» перемогу.

Наступний суперник «біло-синіх» казахстанська «Астана» теж із рахунком 1:2 перемогла в домашньому чемпіонаті в матчі 26-го туру.

Янга відзначився голом у ворота Актобе на 42-ій хвилині. У другому таймі «Актобе» зрівняв рахунок. Через 10 хвилин після початку другої частини зустрічі забив Жасуланов. «Астана» виборола перемогу завдяки голу Мужикова на 62-ій хвилині.

Ну і «Яблонєц» в матчі 11-туру впевнено переграв «Словацко» - 2:0. Голи забивали Йовович (26), та Масопуст (48).