Сабо назвав найкращих та найгірших гравців збірної України у матчі з Італією

Збірна України 11 Жовтня, 10:33 5123
Сабо назвав найкращих та найгірших гравців збірної України у матчі з Італією  | 19-27
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо поділився враженнями від товариського матчу національної команди проти Італії (1:1).
«Я очікував побачити таку гру, особливо в першому таймі. Поки у італійців були сили, вони тиснули нашу команду дуже серйозно. Просто чудово зіграв Пятов.
Після перерви гра вирівнялася. Я ще раз переконався, що Італія зараз не та команда, що була раніше.

Кого я б хотів виділити у збірній України? Без тіні сумніву – Пятова, Маліновського та Марлоса.

Хто зіграв нижче своїх можливостей? Перш за все, Зінченко. Вважаю, що йому зарано грати проти таких суперників, як збірна Італії. Крім того, розчарував футбол у виконанні Коноплянки. Він не йшов з флангу, діяв егоїстично, під себе, і заважав грати Матвієнко. Кілька разів Матвієнко набирав швидкість для флангового прориву, робив забігання, але Коноплянка м'ячем з ним не ділився», – цитує Сабо видання footboom.

Наступний матч підопічні Андрія Шевченка проведуть 16 жовтня проти Чехії. Поєдинок відбудеться у рамках Ліги націй.