Збірна України 11 Жовтня, 14:15 1906
«Паради сейвів Пятова рятували Україну, поки вона не вийшла з летаргічного сну»: італійські ЗМІ про гру з нашою збірною | 19-27
Італія розписала нічию з Україною та продовжила свою безвиграшну серію. Місцеві видання шукають позитив і негатив у грі «скуадри адзурри», а також вихваляють Андрія Пятова.

La Gazzetta dello Sport

Шкода, не вистачило. Італія була чудова, оновлена і смілива з атакувальним тріденте Манчіні. Протягом години ігрового часу грала натхненно та ефективно. У підсумку цього виявилося мало для перемоги над Україною, яка майже нічого не створила у першій половині матчу, але використала єдину реальну можливість зрівняти рахунок.

До перерви «адзуррі» атакували володіння України та домінували на полі. Бракувало тільки забитого м'яча, на заваді якому ставали розкішні паради сейвів від Пятова.

Corriere dello Sport

Так багато галасу, а в підсумку нічого, принаймні, якщо ви поглянете на результат. 1:1 з непоступливою Україною Андрія Шевченка вийшли захопливими, але насправді не відображають того, що ми бачили на газоні Луїджі Ферраріс.

Роберто Манчіні знову не зумів випробувати перемогу на смак, однак у генуезькому спарингу було декілька речей, які хотілось би зберегти до матчу Ліги націй з Польщею. Від багатообіцяючого дебюту Барелли, до менталітету, з яким Італія натхненно атакувала і демонструвала хорошу швидкість, поки відчувала в собі сили. Такого не простежувалося давно. Забракло гостроти та агресивності перед чужими воротами, які серією сейвів захищав Пятов, і навіть трішки удачі, коли Маліновський єдиним шансом швидко зрівняв рахунок.

La Repubblica

«Адзуррі» продовжили свою серію без перемог – їх зупинила команда Шевченка. Україна не виглядала зовсім вже абсолютним аутсайдером на старті. В них було декілька ідей, але виникали вони хаотично: Марлос був ізольованим від партнерів, а Коноплянка, який часто затримував м'яч, не знаходив підтримки. З часом різниця між командами стала яскравішою, Італія покращила свою гру завдяки високому темпу.

На заваді голам постійно ставав Пятов. Він потягнув удари Бернардескі, Бонуччі, Барелли – всі вони мали одну ваду, адже були занадто стандартними. Втім, Україна виглядала прибитою і лише двічі потурбувала Доннарумму, який у першому таймі мав найкраще глядацьке місце. По перерві Бернардескі потужним підступним ударом змусив національного героя Пятова помилитися, але гру не було зроблено. Україна вийшла з летаргічного сну – Маліновський зрівняв рахунок.

Corriere della Sera

Чергове розчарування для «адзуррі» – останнім успіхом залишається перемога над Саудівською Аравією. Однак в Генуї ми побачили декілька позитивних моментів. Можливо, є трохи світла в кінці тунелю, але до виходу з нього ще дуже далеко. Італія біжить, грає, атакує, але не виграє. Перша година дає надію, а останні півгодини змушують турбуватися.

До гола Бернардескі Італія була господарем матчу. Прогрес помітний. Перший тайм був найкращий для нової команди, в якій молоді гравці класно швидко атакували та ефективно розігрували м'яч. «Адзуррі» створили 8 моментів, а найкращим в України Шевченка був воротар.

У першому таймі м'яч пересувався інтенсивно, застосовувався високий пресинг. Простежувалася повна домінація Італії, однак м'яч не влітав у ворота Пятова, який виконав декілька сейвів – найбільш ефектні після ударів Бонуччі та К'єзи. У другій половині зустрічі після фартового гола Бернардескі господарі втратили блиск, на що Україна миттєво відреагувала.