Збірна України 13 Жовтня, 19:22 9447
Чехія перемогла Словаччину. Як виглядає турнірна таблиця в Лізі націй у групі України | 19-27
Словаччина і Чехія зустрілись у матчі 3-го туру Ліги націй УЄФА у групі України.

Відкрити рахунок вдалось у другому таймі на 55-й хвилині. Крменчік після розрізного пасу Дочкала виграв боротьбу проти Шкріняра і розстріляв воротаря словаків. Через кілька хвилин господарі поля зрівняли рахунок завдяки пострілу Гамшика.

Переможний гол записав на свій рахунок Патрік Шик, який відзначився взяттям воріт після виходу на заміну ударом головою.

Відзначимо, що поєдинок у Трнаві став дебютним для головного тренера чехів Ярослава Шилгавого. Новий наставник чеської команди зробив п'ять замін у порівнянні зі стартовим складом Карела Яроліма на поєдинок із «синьо-жовтими».

Таким чином, чехи набрали перші 3 очки. У Словаччини залишається 0 балів. Попереду в Чехії матч зі збірною України. Навіть нічия дозволить команді Шевченка достроково фінішувати першою у своїй групі.

Словаччина – Чехія – 1:2

Голи: Гамшік, 62 – Крменчік, 55, Шік, 76