Козак: «Нам все одно, якщо Словаччина посяде третє місце в групі Ліги націй»

Футбол України 14 Жовтня, 06:48 1252
Козак: «Нам все одно, якщо Словаччина посяде третє місце в групі Ліги націй» | 19-27
Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак прокоментував поразку від Чехії у групі Ліги націй, де грає Україна.
«У першому таймі було багато фізичної боротьби за м'яч. Мало простору для комбінаційного футболу, команди не змогли створити багато моментів. Після перерви з'явилося більше вільних зон, ми домінували, краще виглядали на полі. Це парадокс, але ми пропустили двічі і програли матч.

Не хочу оцінювати гравців окремо. Пекарік себе добре відчував, я дав можливість йому зіграти, адже він давно не з'являвся на полі. Так само і іншим деяким футболістам надав ігрову практику.

Шкода, що нам не вдалося отримати бажаний результат. Ми не заслужили поразки. Ліга націй – одна з можливостей вийти на Євро, але складніша. Тут мало матчів, але все ще є можливість все змінити. Нам все одно, якщо займемо третє місце в групі або інше.

Рекордний матч Гамшіка? У кожному матчі він грає добре, але прийшов час і іншим футболістам, як Шкріняр, Лоботка, Дуда, Мак, Вайсс, почати брати більше відповідальності на полі», – цитує Козака sport.