Динамо Київ 14 Жовтня, 19:54 726
У День Захисника України на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського пройшов фінал Кубка Героїв АТО  | 19-27
​У вирішальній грі у форматі двох таймів по 30 хвилин зійшлися команди «Схід» та «Ягуар».

«Сходу», попри гучну підтримку суперника на трибунах, вдалося забити першими і досить швидко – вже на 9 хвилині відзначився Артем Корольов. Втім, на 42-й хвилині Олександру Рябчуку вдалося рахунок зрівняти. До закінчення основного часу команди голів більше на забивали, а тому все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті.

Для «Ягуара» все розпочалося казково - їх воротар Олександр Безживотний парирував перші два пенальті! Проте потім його партнери двічі перевірили на міцність каркас, звівши його зусилля нанівець.

У підсумку, після 1:1 в основний, а час по пенальті переміг «Схід» - 3:2. Артем Корольов, автор голу у фіналі, був визнаний найкращий гравцем Кубка Героїв АТО.

У матчі за 3 місце перемогу, і також по пенальті (4:2), здобула команда «ГУНП Житомир» НПУ.Житомирці перемогли ФК «Гепард» НГУ (Запоріжжя).

Зазначимо, що між іграми за «золото» та «бронзу» на стадіоні «Динамо» відбулися міжнародні матчі. Збірна українських ветеранів зіграла по тайму з військовими з Данії та Норвегії. З Даніє українці розійшлися миром - 2:2, а норвежців перемогли з рахунком 2:0.

Після завершення фіналу на стадіоні відбулася церемонія нагородження, в якій поміж інших шанованих гостей, взяли участь президент «Динамо» Ігор Суркіс та віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.