Збірна України 15 Жовтня, 10:11 950
Леоненко: «Чомусь гравці збірної України вирішили, що Італія – топ-команда, а нічия є хорошим результатом» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко поділився думками про товариський матч «синьо-жовтих» проти Італії.
«Перший тайм ми дивилися футбол. Я маю на увазі ми – це збірна України. Щодо Бурди і захисників... Я думаю, що будуть грати Бурда і Ракицький.

Я почну з того, що говорили гравці збірної. Чомусь вони вирішили, що Італія – топ-команда, і що результат 1:1 хороший. Так тут навпаки – в таких матчах найголовніше це гра, а не результат. Якби не Пятов, то в першому таймі рахунок був би вже 3:0. Це стосується і оборони збірної. У нас група атаки робить мінімум 5-7 дотиків. А потрібно робити 1-3 дотики, це і є контроль м'яча. Тому ми і ніде не встигали. Про пресинг я взагалі мовчу – він нас налякав.

Чехи всіх заплутали після перемоги над словаками, тому матч з Україною буде дуже цікавим. «Синьо-жовті» грають не за рахунок пасу, а за рахунок того, що Коноплянка згадав, що треба бігти, потім віддавати, а може бути бити. У плані атаки – Марлос мене нічим не здивував. Він робив сам собі моменти, просто удари не виходили. Дякувати Богу, що у нас проходять стандарти», – сказав Леоненко у програмі Великий футбол.