15/10/2018 10:42 821

Ігор Суркіс прокоментував свою дискваліфікацію

Президент київського «Динамо» прокоментував свою дискваліфікацію на три матчі за поведінку після гри «Арсенал» - «Динамо», у якій динамівці перемогли з рахунком 1:0. Тоді Ігор Суркіс на емоціях висловив незадоволення суддівством на матчі.

«Я людина емоційна. Я висловився після гри. Не кажу, що я не говорив. У роздягальню не заходив. Упереджене ставлення суддівства в цій грі, де скасовується чистий гол, який неможливо було скасувати. Упереджене ставлення федерації футболу України до «Динамо» призвело до того, що я сьогодні дискваліфікований. Я це переживу.

Не має значення, де буду дивитися футбол.Я однаково буду переживати за свою команду як на трибуні, так і поза нею. Спокійно переношу цю гумористичну дискваліфікацію. Когось штрафують і говорять, що це найбільша сума, коли б'ють до напівсмерті суддю. А я сказав, що думаю, і мене відсторонили на три матчі. Переживу.

Я не знаю, чи можна мені перебувати на стадіоні. Не розумію, що вони хотіли цим сказати. Просто не розумію. Ще раз кажу: буду сидіти на трибуні, в ложі або біля телевізора – моє серце буде однаково битися в унісон з моєю командою.

А маразматичні рішення мені дуже складно коментувати, вони у мене не вкладаються в голові», – розповів Ігор Суркіс у програмі Профутбол.


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше