Збірна України 16 Жовтня, 23:04 905
U-21: Україна розгромно програла Нідерландам і не зіграє на молодіжному Євро-2019 | 19-27
Нідерланди U-21 та Україна U-21 зустрічались у матчі 10-го туру відбору до Чемпіонату Європи-2019.

Збірна України, на відміну від молодших земляків, не продовжить боротьби за вихід на Євро-2019. Команда Головка повинна була вигравати з якнайбільши рахунком і сподіватись на вдалий збіг обставин у сусідніх матчах та групах. Нідерланди не мали шансів навіть у разі перемоги. На 19-й хвилині Україна ледь не заробила пенальті. Швед пройшов правим флангом і впав (нідерландець поклав руку йому на спину), але суддя не свиснув. Мар'ян підскочив на ноги і спробував забити п'ятою – захисники заблокували. Обрізка на чужій половині і непродумані дії на своїй (два підкати, які тільки посприяли супернику) коштували нам гола. Джастіну Клюйверту на 21-й ніхто не заважав розстрілювати наші ворота на межі штрафного майданчика. Майже відразу Жівковіч безперешкодно добив м'яч після удару в стійку – черговий провал оборони.

Шепелєв міг і краще перспективну контратаку розвернути, але вирішив пробити у верхній кут – воротар «помаранчевих» виручив. Ще один шанс прийшов після кутового, і знову голкіпер впорався з непростим ударом. Відразу після перерви ще один шанс у нашої команди втратив той же Шепелєв. Динамівець прибрав захисника, але пробив прямо у воротаря. На контрах Нідерланди виглядали гостріше, Каневцев раз за разом змушений був рятувати ворота. У кількох випадках господарі просто пробачали нас.

До цього все йшло, і за 12 хвилин до кінця наш стандарт перетворився на гол суперника. Втрата в центрі поля, швидкий пас до штрафного українців, де Мален зробив посміховисько з оборони, але Каневцев знову виручив. Ось тільки форвард бельгійського Остенде Жівковіч ще раз безперешкодно зіграв на добиванні. Повна капітуляція захисної лінії.

Нідерланди набирають 18 очок і фінішують на 2-у місці в нашій групі 4. В України залишається 17 балів і лише третє місце. З цієї групи на Євро-2019 пробилась Англія, яка виграла 8 матчів і тільки 2 рази зіграла внічию.

В інших групах перемоги здобули наші потенційні конкуренти у боротьбі за 4 найкращі місця, відтак навіть розгромна перемога мало що б нам дала, крім престижу: Польща розгромила Грузію, а Австрія перестріляла Росію (3:2), відправивши її на 3-ю сходинку.