17/10/2018 21:59 1968

Олександр Хацкевич: «Спробували Буено в нападі, але зрозуміли, що для ролі наконечника це не той футболіст»

Після матчів за участю динамівців у збірних Олександр Хацкевич поділився думками про поточні клубні справи і те, яку має специфіку у підготовці до календарного поєдинку в українській Прем'єр-лізі.

- Після матчу «Динамо» з «Арсеналом-Київ» про Буено почали говорити як про центрфорварда, але сьогодні його не було на тренуванні... Ваші судження з цього приводу?

- Товариські ігри для того і є, щоб подивитися на футболістів в інших позиціях. Але в нападі у Буено трохи не вийшло. Зрозуміли, що для ролі наконечника це не той футболіст.

- Буено делегований в молодіжну команду?

- Він тренувався з молодіжною командою. Завтра вирішимо, поїде він з молодіжною командою або з першою.

- З «Арсеналом» не грали Буяльський і Русин. Як їх здоров'я?

- Вони працюють в загальній групі без обмежень. Бєсєдін сьогодні відлітає на консультацію до Фінляндії. Після неї будемо знати вердикт по його самопочуттю.

- З якими думками підходите до матчу з «Ворсклою»?

- Ми тільки завтра зберемося всі разом. Сьогодні ще прилітають хлопці з молодіжних збірних. Виходить що у нас буде один тренувальний день для підготовки до «Ворскли». Але ми працювали в такому графіку, тому не думаю, що у нас будуть якісь проблеми з мотивацією на друге коло.

- У «Ворсклі» Павло Ребенок частіше і краще за всіх робив навіси в першому колі. Також виділяється за відборами Пердута. Гравці полтавчан високого рівня?

- Ми відштовхуємося від наших футболістів. Звертаємо увагу на те, як «Ворскла» будує свою гру, хто у них більше бере участь в завершенні та хто більше приносить м'яч в штрафну. Завтра нагадаємо хлопцям принципи гри суперника, але все залежить від нас.


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше