Пеллегріні стурбований травмою Ярмоленка – тренер прокоментував інцидент

Динамо Київ 20 Жовтня, 22:20 2423
Пеллегріні стурбований травмою Ярмоленка – тренер прокоментував інцидент | 19-27
Головний тренер «Вест Хема» Мануель Пеллегріні залишився розчарованим прикрою поразкою від «Тоттенхема» (0:1), а також прокоментував травму Андрія Ярмоленка.
«Звичайно, незадоволений результатами команди. Останні дві поразки ми могли перевести в нічиї.

Вважаю, що з Тоттенхемом ми зіграли дуже хороші 90 хвилин. Вони створили один шанс і скористались ним, а ми втратили наші нагоди. Впродовж другого тайму ми домінували та володіли м'ячем на половині поля суперника.

Травма Ярмоленка? Я не хочу робити передчасних висновків. Краще дочекатись завтрашнього вердикту лікарів. Ситуація неприємна, тому що на цейй момент у нас є п'ять пошкоджених гравців, а четверо з них – півзахисники, важке становище», – цитує Пеллегріні офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, Ярмоленко зазнав травми на 40-й хвилині матчу, українець не зміг продовжити поєдинок та покинув поле на ношах.