Динамо Київ 21 Жовтня, 09:31 1077
Артем Франков: «Коли «Динамо», грає на утримання проти будь-кого в чемпіонаті України, крім «Шахтаря», – це якось неправильно» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua думками про перемогу киян над «Ворсклою» (0:1), відзначивши гру Владислава Супряги.
— Скільки ми вже бачили в цьому році перемог з таким рахунком? Скільки у «Динамо» забитих м'ячів? Це повна характеристика тому, що відбувається в команді. Ця проблема ніяк не зникає.

Хотілося б знати, які в киян були моменти в другому таймі? В першій половині гри поатакували і все. Тим більше, там ще Бойко повиручав на початку другого тайму.

Коли «Динамо», грає на утримання проти будь-кого в чемпіонаті України, крім «Шахтаря», – це якось неправильно, мягко кажучи.

В цій грі можна відзначити Супрягу – вийшов і не підвів, віддав гольовий пас, але цього мало, щоб претендувати на місце основного форварда. Йому ще працювати і працювати.