Скандал імені Бойка та «Гай - сепар» - Топ-5 фактів 12 туру УПЛ

Динамо Київ 22 Жовтня, 09:19 1862
Скандал імені Бойка та «Гай - сепар» - Топ-5 фактів 12 туру УПЛ | 19-27
В неділю, 21 жовтня, завершилися матчі 12 туру Прем'єр-ліги.

Скандал туру: В матчі проти «Десни» «Шахтар» (0:1) догравав поєдинок у меншості через вилучення Кайоде на 64-й хвилині. Нігерієць грубо зіграв проти суперника. Арбітр матчу - Сергій Бойко. У попередньому матчі «гірників» в УПЛ проти «Зорі» (1:1), схожа ситуація відбулась за участі Харатіна і Тайсона, після жорсткого підкату гравець «Зорі» отримав лише жовту картку. На своєму офіційному каналі в youtube «Шахтар» виклав відео обох інцидентів і підписав «Подвійні стандарти українського суддівства».

Цікаво, що перед цим вилученням, в другому таймі Сергій Бойко показав червону картку захиснику «Десни» Коберідзе, але потім скасував своє рішення і виписав гірчичник іншому гравцеві.

А вже кілька хвилин потому він вилучив Кайоде.

Матч туру: «Маріуполь» вдома переміг «Зорю» з рахунком 3:2. В цьому матчі окрім 5 забитих голів, було два вилучення і одне незабите пенальті...

Антигерой туру: На 59-й хвилині поєдинку «Ворскла» - «Динамо» (0:1) трапився неприємний епізод. Арбітр матчу Анатолій Абдула показав жовту картку захиснику столичної команди Тамашу Кадару, після чого угорський футболіст плюнув в сторону судді, який вже розвернувся. Поки незрозуміло чи буде покарання для угорського футболіста.

Дебют туру: Український хавбек Олексій Гай взяв участь у матчі проти «Чорноморця», в якому «Олімпік» виграв з рахунком 1:0 Таким чином, Гай, який відомий своїми проросійськими поглядами, зіграв в українській першості вперше з 2014 року. Також журналіст Андрій Сеньків зняв реакцію одеських фанатів на появу хавбека. Вони кричали: «Сепар, Льоша Гай».

Гол туру: За ФК «Львів» в матчі з «Арсеналом-Київ» відзначився бразильський нападник Бруно Дуарте на 36-ій хвилині поєдинку. Цікаво, що цей гол дозволив львів'янам здобути першу домашню перемогу цього сезону. Нагадаємо, минув саме 12 тур УПЛ.