«Динамо» в меншості вириває перемогу у «Ренна»

Динамо Київ 25 Жовтня, 23:56 2576
«Динамо» в меншості вириває перемогу у «Ренна» | 19-27
Київське «Динамо» здобуло перемогу у виїзному матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи над французьким «Ренном».

Обидві команди розуміли важливість протистояння, тому не дивно, що вже на перших хвилинах обмінялись гострими моментами. Спочатку Жеремі Желен після подачі з лівого флангу пробив повз ворота. Після чого не забарилось з відповіддю «Динамо»: Микола Морозюк із близької відстані міг вразити сітку воріт «Ренна», проте влучив у поперечину.

На 21 хвилині зустрічі кияни вийшли вперед. Буяльський виконав передачу на підступи штрафного, Гармаш курйозно промахнувся по м'ячу, а Тамаш Кендзьора другим темпом вколотив сферу у ближню дев'ятку.

«Динамо» після забитого голу демонструвало кращу та впевненішу гру, однак французи зуміли зрівняти рахунок після прикрої помилки Бойка.

На 40-й хвилині матчу Клеман Греньє зі штрафного влучив у лівий нижній кут воріт, голкіпер «Динамо» вгадав кут польоту м’яча та мав би рятувати команду, проте не зміг завадити голу.

Команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

На старті другого тайму «Ренн» мав кілька небезпечних моментів.

Тренерський штаб «Динамо» провів дві заміни: Гармаша замінив Сидорчук, замість Вербича у гру вступив Супряга. Також вимушено довелось замінити Морозюка, який отримав розсічення. Замість Миколи на полі з’явився Че Че.

Практично весь другий тайм було спекотно у штрафному майданчику «Динамо», Денису Бойку вистачало роботи…

На 84-й хвилині зустрічі Шепелєв залишив киян у меншості. Володимир грубо зіграв у центрі поля й заробив другу жовту картку.

На 89-й хвилині Віталій Буяльський результативно пробив над голкіпером у ворота «Ренна» та приніс перемогу «Динамо»!

У паралельному матчі «Яблонєц» розписав мирову з «Астаною» (1:1).Таким чином, у групі К «Астана» знаходиться на першому місці з 5-ма пунктами, на другу позицію піднялось «Динамо», яке випереджає «Ренн» на два очки. Аутсайдером квартету є «Яблонєц» з 2-ма пунктами.