Динамо Київ 31 Жовтня, 19:11 2292
Олег Саленко: «Динамо» U-21 вирішили б все у матчі із «Минаєм» вже у першому таймі» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу «біло-синіх» над «Минаєм» в матчі 1/8 Кубку України.
— Команді потрібно виходити і з перших хвилин починати грати, а не із настроєм, що ми приїдемо і так просто виграємо - так не буває. Добре, що в другій половині гри команда зібралася. Рівень колективів, все-таки, різний.

Взагалі, пропонував, щоб на цей кубковий матч поїхала команда «Динамо» U-21. Якби поїхали ці хлопці, то вирішили б все в протистоянні із «Минаєм» вже у першому таймі. Бо коли недооцінюєш суперника і пропускаєш по ходу матчу, потім важко зібратися.

Нічого дивного ми не побачили. В другій половині гри динамівці вийшли і на класі одразу розставили всі крапки над і», — сказав Саленко.