Динамо Київ 4 Листопада, 22:54 1788
Леоненко: «Раніше Хацкевич обігрував Фонсеку, але насправді там були нічийні матчі» | 19-27
Віктор Леоненко в програмі «Великий Футбол» прокоментував матч «Шахтар» - «Динамо» (2:1).
«Я чекав більшого. Не знаю, чим пишаються футболісти.
Де у «Динамо» були моменти? Були хороші атаки, які нічим не закінчувалися. Це не моменти. Були хороші виходи, але це не першу гру вже у «Динамо» гарні виходи.
У нас газети і сайти більше пишуть, ніж виходять матчі. Пишуть, що Хацкевич п'ять або шість разів обіграв Фонсеку, а насправді там були нічийні матчі, просто комусь більше пощастило.
Перший тайм «Динамо» грало на контратаках, а на другий тайм кияни вже вийшли на рівних з «Шахтарем», - сказав Леоненко у програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол».