07/11/2018 17:20 1222

Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поспілкувався з представниками ЗМІ на передматчевій прес-конференції напередодні домашнього поєдинку Ліги Європи з «Ренном».

- «Динамо» постійно виходить вперед, але потім пропускає в матчах Ліги Європи. Як ви намагатиметеся цього уникнути?

- Усі команди пропускають, потім відіграються, забивають. Це футбол. Найголовніше, щоб був баланс – коли грати з м’ячем, а коли без м’яча.

- На який час вибув Піварич і який стан Бєсєдіна?

- Піварич вибув на десять днів, вже відновлюється. А Бєсєдін повернувся з Хорватії, у нього є план індивідуальної роботи. Коли буде пауза для збірних, він залишиться у нашому розташуванні та працюватиме над відновленням.

- Наскільки епопея з дискваліфікацією Кадара відобразилася на його стані та готовності зіграти завтра?

- Він вибув лише з ігрового циклу, але не думаю, що це сильно вплине на його функціональний стан. Він провів досить багато матчів, а як складеться завтра – покаже сама гра.

- Вболівальники не сприймуть жодного результату, крім перемоги в завтрашньому матчі…

- Ви говорите від імені всіх вболівальників, наскільки я розумію? (Посміхається) Немає команди, яка виходить на гру без бажання перемогти. Кожна гра для кожної команди є вирішальною. Ми розуміємо, що у випадку перемоги на 70-80% виходимо з групи. Але попереду ще два матчі. Ми віддамо всі сили, щоб досягнути позитивного результату.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше