«Динамо» - «Ренн». Оцінки від WhoScored

Динамо Київ 8 Листопада, 22:01 3587
«Динамо» - «Ренн». Оцінки від WhoScored | 19-27
Київське «Динамо» здобуває яскраву перемогу над «Ренном». Вашій увазі оцінки гравців від авторитетного порталу WhoScored.

Відмінний футбол київське Динамо сьогодні почало показувати з перших хвилин. Якщо судити по першому тайму, то трохи випадав Буяльський і Че Че, але це все тому, що у нас прекрасно працювали фланги, а Циганков з Сідклеєм та Миколенком раз у раз розривали своїх опонентів і постійно загострювали, заробляючи при цьому стандарти. Нарешті забив Вербич, міг ще пару м'ячів забити, але трохи не щастило.

У другому таймі рахунок могли робити 4-0 або 5-0, але не вистачало концентрації і везіння, але за рахунок старань Миколенка і Шапаренка ми все ж свої голи отримали. Прикро було в кінці пропускати, Бойко явно своєю грою заслужив на сухий матч.

Середня оцінка у нас вище 7 сьогодні, а це показник солідний. Дуже рідко у нас такі хороші бали, навіть коли ми виграємо. Наприклад, у виїзному переможному матчі з тим же Ренном у Динамо середня оцінка була 6.75 тільки.

Кращими гравцями матчу стали Циганков і Миколенко. Віктор зробив дві круті передачі зі стандартів, які закінчилися голами, а Віталій забив сам і віддав гольову на Шапаренка.