10/11/2018 14:07 812

Герой футбольного дня. Володимир Шепелєв

Шепелєв – це яскравий приклад того, що в роботі з молоддю є побічні ефекти.

Нині дуже багато розмов ведеться навколо персон молодих дарувань «Динамо». Шапаренко, Миколенко поступово виходять на той рівень, який вже підкорився теж доволі юному за футбольними мірками Циганкову. «Динамо» подає чималі надії в плані світлого майбутнього: якщо вся ця братія обросте м'язами, здобуде досвід і не піддасться впливу згубних факторів, у Києві може засяяти дійсно класна команда.

Логічно, що молоді хлопці отримали нові контракти. Головне зараз, аби від чисел і умов, прописаних в угодах, не запаморочилась голова. Втім, цікаво, що на рівні з Миколенком і Шапаренком керівництво «Динамо» вірить і у Володимира Шепелєва, який відзначається крайньою нестабільністю.

Герой футбольного дня. Володимир Шепелєв - изображение 1

Шепелєв – це яскравий приклад того, що в роботі з молоддю є побічні ефекти. Володимира до основи підтягнув Сергій Ребров, розраховуючи на молодика як на альтернативу легіонерам та досвідченим виконавцям, котрим важко було знаходити мотивацію. Шепелєв розпочинав за принципом «з місця в кар'єр», але ще за часів Реброва продемонстрував усю сутність юної футбольної душі: відносно вдалі матчі чергувалися з провальними.

Нині Шепелєв не дає тієї інтенсивності, яка могла б зробити його залізно основним гравцем «Динамо». Тренерський штаб на чолі з Хацкевичем навряд чи не помічає цих нюансів, але вірить у те, що в майбутньому Володимиру вдасться розвинути свої задатки до того рівня, який дозволить більш-менш стабільно виступати протягом більшої частини сезону. Тут цікавіше інше: чи зможе тренерський штаб, маючи перед очима приклад Шепелєва, уберегти від явних і тривалих спадів інших молодих гравців? Це взагалі можливо, чи подібні коливання – це невідворотні примхи природи?

Герой футбольного дня. Володимир Шепелєв - изображение 2

Поспостерігаємо. Як би раніше не критикували Хацкевича і Динамо в цілому, нині за розвитком цієї команди дуже цікаво спостерігати. Це буде або повний провал, або щось таке, що назавжди залишиться в історії світлою згадкою.

Ігор Семйон

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше