Світовий футбол 19 Листопада, 09:18 1118
Фанатка попросила Салаха скоріше забити гол, адже їй треба робити уроки: він забив наприкінці гри і вибачився | 19-27
На матчі збірної Єгипту проти Тунісу дівчинка-уболівальниця попросила нападника англійського «Ліверпуля» та збірної Єгипту Мохаммеда Салаха скоріше забити гол, адже їй треба йти робити домашнє завдання. Футболіст забив м’яч на останніх хвилинах, після чого вибачився перед уболівальницею.

Під час матчу Єгипет - Туніс (3:2) на відбірковому матчі до Кубку африканських націй-2019 по телевізору показали дівчинку, що тримала плакат з написом «Салах, будь ласка, забий. Мені потрібно додому, у мене домашнє завдання».

Футболіст відреагував на це прохання згодом у Twitter та вибачився перед фанаткою:

«Я намагався зробити так, аби ти пішла додому раніше. І мені шкода, що я протримав тебе на стадіоні до останньої хвилини. Сподіваюся, вчитель зрозуміє ситуацію».