Збірна України U-18 завдяки голу динамівця вдруге перемогла збірну Данії

Футбол України 19 Листопада, 21:02 718
Збірна України U-18 завдяки голу динамівця вдруге перемогла збірну Данії | 19-27
Юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) провела другий товариський матч проти команди Данії.

Як і перша гра, яка відбулася 16 листопада, матч пройшов в Іспанії у містечку Куртая, на стадіоні «Пабеллон Мунісіпаль». Цього разу головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов у стартовому складі задіяв гравців, які не грали з перших хвилин у першій зустрічі.

Гра відбулася на важкому полі після дощу. У підсумку пощастило українцям, які забили переможний м'яч вже у доданий арбітром час. Після швидкого розіграшу штрафного влучного удару завдав Микола Михайленко, який вийшов на поле у другому таймі.