25/11/2018 21:57 3510

Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер київського «Динамо» підвів підсумки виїзного матчу з «Олександрією» (2:1) в 16-му турі чемпіонату України.

- Насправді, вийшла хороша динамічна гра, фактично без середини, із швидким переходом з оборони в атаку у виконанні обох команд. Нам не вистачило свіжості, особливо це було помітно у другому таймі, коли було багато технічного браку в таких ситуаціях, коли наші футболісти не мають права цього робити. Намагалися організовувати атаки через фланги, були хороші виходи, але останній пас сьогодні підводив нас. Ми припустилися на одну помилку більше, і «Олександрія» здобула перемогу.

- Наскільки на стані футболістів позначилося перебування у збірних, у той час як «Олександрія» цілеспрямовано готувалася до сьогоднішнього поєдинку?

- Як я вже сказав, через це у другому таймі не вистачило свіжості саме в технічному виконанні. Ігри збірних завжди позначаються. Лише у п’ятницю ми провели спільне тренування, але це не стало визначальним фактором.

- Сидорчук у центрі захисту – це вимушений хід?

- Це вимушений хід, оскільки Бурда отримав травму в розташуванні збірної. Ми розуміли, що більше будемо володіти м’ячем, а оскільки у Сергія хороший перший пас і він непогано діє на другому поверсі, то прийняли таке рішення. Можу сказати, що на новій для себе позиції він зіграв достатньо надійно та впевнено.

- Чи тримали в голові важкий виліт до Казахстану?

- Ми готуємося від гри до гри. Із «Олександрією» була так само важлива гра. У нас великого вибору виконавців немає, працюємо з достатньо молодою командою. Плюс є травми у Піварича та Бурди, тому не мали особливих варіантів для маневрів. Вийшов молодий Русин, який старався, але він був нашим єдиним посиленням атаки.

- Денис Бойко не вичерпав вашого кредиту довіру?

- Усі помиляються, і я в тому числі. Ми виграємо разом, і програємо також разом. На особистості не буду переходити. Є довіра, і це найголовніше.

- Як можете пояснити лише одну заміну в матчі, в якому ваша команда поступалася?

- Як я вже сказав, для посилення атаки в нас був лише один Русин.

- А як же Дуелунд?

- Після гри ми можемо говорити все що завгодно. А на яку позицію Дуелунда випустити? Шапаренко на своєму місці діяв доволі активно. Ми же випустили на поле другого нападника.


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше