«Сіра миша»: Як Зінченко розчарував Гвардіолу у матчі з «Ліоном» (СТАТИСТИКА)

Футбол України 28 Листопада, 12:37 2788
«Сіра миша»: Як Зінченко розчарував Гвардіолу у матчі з «Ліоном» (СТАТИСТИКА) | 19-27
Вчора ввечері українець Олександр Зінченко у складі «Ман Сіті» відіграв увесь матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти французького «Ліону» (2:2)

Наставник «містян» Хосеп Гвардіола знову довірив місце у складі молодому таланту з України у важливому матчі Ліги чемпіонів. Забігаючи наперед, варто відзначити, що Олександр не дуже надійно відіграв поєдинок, а в його зонах раз по раз виникали «пожежі».

Гвардіола продовжує ставити українця на позицію лівого фулбека, яка вже стала рідною для гравця національної збірної. Для 22-річного гравця перший тайм пройшов без явних провалів, він встигав страхувати партнерів по обороні і не забував підключатись до атак «містян». В одному з епізодів наш співвітчизник навіть завдав удар по воротах «Ліона», але м'яч пройшов далеко від «рамки» воріт.

Тайм другий видався невдалим для українця, адже саме Зінченко не встиг заблокувати удар нападника «Ліона» Максвелла Корне на 56-ій хвилині поєдинку, який вивів господарів вперед у матчі. За повний поєдинок у складі манчестерського гранду авторитетний сайт whoscored виставив Зінченку низьку оцінку 6.49. Це посередній бал в команді англійського гранду, але найголовніше, що він цілком заслужений. Невиразна гра у нападі та невпевнена гра в обороні робить шанси на основу «містян» для Олександра зовсім примарними.