Прес-конференція Унаї Емері після перемоги над «Ворсклою»

Футбол України 29 Листопада, 22:34 969
Прес-конференція Унаї Емері після перемоги над «Ворсклою» | 19-27
Наставник лондонського «Арсеналу» на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу над полтавською «Ворсклою» (0:3) у поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги Європи.
«З перших хвилин «Ворскла» почала тиснути, але перший гол допоміг нам побороти хвилювання та зберігати впевненість до останніх хвилин. Нам вдалося створювати моменти та забити ще. У підсумку гра вийшла гарною та результативною.

Ми думали про перемогу, намагалися дати шанси молодим гравцям, які працюють із нами. Ми хотіли виграти, тому результатом задоволені.

Яку установку я дав гравцям перед матчем? Ми проводили аналіз, як і перед іншими поєдинками. Ми мали показати свої найкращі якості, особливу увагу було спрямовано на технічні моменти.

Матч із «Тоттенхемом» у неділю? Це великий матч для нас і наших фанів. Ми гратимемо вдома, і це виклик для нас, оскільки «Тоттенхем» попереду на три пункти у турнірній таблиці. Але ми шукатимемо можливості, щоб показати хорошу гру. Думаю, цей поєдинок дивитимуться не лише в Англії, але й по всьому світу. Тому ми хочемо провести хороший матч і подарувати радість нашим вболівальникам», - сказав Емері на післяматчевій прес-конференції.