Як зіграв Зінченко в матчі з «Борнмутом» - оцінки WhoScored

Футбол України 1 Грудня, 23:13 1723
Як зіграв Зінченко в матчі з «Борнмутом» - оцінки WhoScored | 19-27
Олександр взяв участь в першому голі команди і отримав травму.

Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі «Манчестер Сіті» на матч з «Борнмутом» і провів на полі 54 хвилини. Українець традиційно розташувався на лівому фланзі захисту. На 16-й хвилині Зінченко почав гольову атаку «містян» - його закид після боротьби у штрафному в гол перетворив Бернарду Сілва.

На жаль, матч Зінченко не дограв. Після зіткнення зі своїм партнером по команді Фернандіньо Олександр з розбитим носом був змушений покинути поле і поступитися місцем Фабіану Делфу.

За даними статистичного порталу WhoScored, за час проведений на полі Зінченко тричі виграв верхову боротьбу, зробив два вдалих підкати і віддав 56 передач (одна з них ключова) з точністю в 93%. За гру українець удостоївся оцінки 6.7.

«Манчестер Сіті» переміг 3:1 і продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю АПЛ.