Артем Франков прокоментував результат жеребкування відбору ЄВРО-2020

Збірна України 2 Грудня, 14:22 4155
Артем Франков прокоментував результат жеребкування відбору ЄВРО-2020 | 19-27
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков поділився думками про результат жеребкування відбору на ЄВРО-2020 для збірної України.
— Враження від жеребкування суперечливе, хоча і не найгірше відносно сильних суперників, але могло бути й краще. Справа в тому, що серед суперників немає жодної слабкої команди, в матчі проти якої можна було б «прогулятися». Всі команди можуть чинити опір, в тому числі й Люксембург. Ми виграли в цієї команди в 2015 році 3:0, але в першому таймі вони непогано нас «покатали». Зараз цей суперник став ще сильнішим. Так що, матчів «на прогулянку» не передбачається. Та ж Литва теж не подарунок. Ми навіть програти їй можемо - не раз програвали.

Щодо сербів, то вони учасники ЧС, де справили хороше враження. Якби суддя їх не «вбив» у матчі проти Швейцарії, не поставивши чистий, стопудовий пенальті в першому таймі, то в тій групі все могло скластися по-іншому. Збірна Сербії переважає нашу збірну та ще деякі європейські національні команди за талановитістю гравців. Інша справа, що скласти із цих талановитих гравців єдиний колектив буває непросто. Чемпіонат світу показав, що команда в них непогана, але в якому стані вони підійдуть до матчів відбору - сказати важко. Тим більше, що навколо цього матчу можуть виникнути свої проблеми. Українські і сербські вболівальники не дадуть «спуску» одні одним.

Що стосується Португалії, то в Україні будуть раді бачити Кріштіану Роналду. У них хороша збірна, але ЧС показав, що в ній немає нічого особливого. Багато вікових футболістів, а молоді ще не вийшли на потрібний рівень. Будемо сподіватися, що у Роналду з'являться особисті справи і він не поїде на матч із Україною.

В цій групі ми можемо спокійно займати місце від першого і до третього. При цьому, перше місце не менше вірогідне, ніж третє. Збірній України під силу виграти цю групу.