Хет-трик Циганкова приніс «Динамо» перемогу над «Карпатами»

Динамо Київ 8 Грудня, 15:54 3060
Хет-трик Циганкова приніс «Динамо» перемогу над «Карпатами» | 19-27
Київське «Динамо» провело заключний у 2018-му році матч у чемпіонаті України, в якому перемогло на виїзді львівські «Карпати».

«Карпати» і «Динамо» активно розпочали зустріч та демонстрували динамічний футбол.

На 14-й хвилині хороший момент мав Хорхе Карраскаль, який заблокував Микита Бурда.

На 16-й хвилині зустрічі небезпечно пробивав Сергій Мякушко, однак м'яч пролетів над поперечкою.

На 28-й хвилині Віктор Циганков зі штрафного чудовим ударом влучив у правий кут воріт львів`ян і вивів «Динамо» вперед у рахунку - 0:1.

Денис Бойко у падінні парирував небезпечний удар головою з лінії воротарського майданчика від Артема Федецького.

Львівська команда тиснула на «Динамо», однак кияни впевнено діяли в обороні.

Команди пішли на перерву за рахунку 0:1 на користь «біло-синіх». Відзначимо, що у першому таймі було багато боротьби і це вилилось у 5 жовтих карток.

На 50-й хвилині Циганков оформив дубль: після передачі Миколи Шапаренка Віктор точним ударом у лівий нижній кут воріт «Карпат» подвоїв перевагу «Динамо».

Після пошкодження правил Папи Гуйє на Циганкову медикам «Динамо» довелось надавати допомогу 15-му номеру киян, однак Віктор зумів продовжити гру.

На 60-й хвилині Олексій Гуцуляк змарнував хорошу нагоду, завдавши удару над поперечиною воріт «Динамо».

У другому таймі «Карпати» почали не так активно діяти в атаці та пресингу, натомість «Динамо» зуміло взяти гру під контроль.

Хороший момент мав Микита Бурда після розіграшу кутового, однак не зумів завдати акцентованого удару.

«Карпати» вийшли у контратаку, однак у завершальній фазі Карраскаль не реалізував вихід сам на сам із Денисом Бойком.

Довів рахунок до розгромного на 89-й хвилині Шапаренко. Беньямін Вербич віддав передачу на Миколу, який результативно пробив у дальній, лівий, нижній кут воріт.

Крапку у зустрічі поставив Віктор Циганков, який уже у доданий час відзначився хет-триком. Загалом це 9-й гол Циганкова у нинішньому чемпіонаті України і наразі Віктор займає друге місце у списку бомбардирів.

Таким чином, «Динамо» здобуває свою 600-у перемогу в історії чемпіонатів України. Команда Хацкевича набирає 38 очок і завершує рік з відставанням у 7 очок від «Шахтаря». З 2-ї сходинки киян може потіснити «Олександрія», якщо переможе в неділю «Львів» у рідних стінах. «Карпати» продовжують серію домашніх поразок до 6-и матчів і завершують 2018-й на 10-му місці, взявши лише 17 очок за 18 турів.