«Динамо» зазнало поразки від «Яблонця» у заключному матчі року

Динамо Київ 13 Грудня, 21:51 1209
«Динамо» зазнало поразки від «Яблонця» у заключному матчі року | 19-27
Київське «Динамо» мінімально поступилось «Яблонцю» у 6-му турі групового етапу Ліги Європи.

«Динамо» добре розпочало гру. Циганков на перших хвилинах ледь не продерся у воротарський майданчик – захисники вибили в останній момент.

Однак рахунок відкрив суперник. На 10-й хвилині після подачі з кутового Мартін Долежал головою відправив м`яч у сітку воріт «Динамо».

Майже відразу суддя мав усі підстави призначити пенальті на користь чехів, однак пробачив киян. Бущан у штрафному майданчику сфолив на Долежалі, але арбітр вирішив нагородити форварда «Яблонця» жовтою карткою за симуляцію.

Перший небезпечний момент кияни створили аж на 33-й хвилині. Циганков подав з кутового, а Кадар скинув на дальню стійку, де Кендзьора дивом не влучив з кількох метрів.

«Яблонєц» не забарився з відповіддю. Йововіч втік від Кендзьори та завдав удару, але Бущан парирував удар.

У компенсований час гості ледве не подвоїли перевагу, однак колкіпер киян у відчайдушному стрибку не дав забити Долежалу.

Команди пішли на перерву за рахунку 0:1 на користь «Яблонця».

На початку другого тайму «Динамо» створило більше моментів, ніж за всю першу 45-ти хвилинку. У киян з'явилась швидкість, якої дуже не вистачало у першій половині зустрічі.

Олександр Хацкевич на 60-й хвилині вніс зміни у матч: замість Миколи Шапаренка вийшов Георгій Цитаїшвілі, для якого цей матч став дебютним у Лізі Європи.

Відзначимо, що Цитаїшвілі дуже активно увійшов у гру та відразу ж віддав хорошу передачу на Бєсєдіна, однак Артем влучив у стійку воріт.

На 66-й хвилині Артема Бєсєдіна на полі замінив Міккель Дуелунд. Через кілька хвилин данець, намагавшись реалізувати гольовий момент, отримав жахливу та дуже прикру травму. Дуелунда вивезли з поля медики, замість нього у гру вступив Андрієвський.

Динамівці розстрілювали ворота «Яблонця», однак голкіпер та удача рятували чехів.

Матч завершився мінімальною перемогою «Яблонця» 0:1. Результат зустрічі не вплинув на лідерство киян у групі «К». Підопічні Олександра Хацкевича з 11-ма очками з першого місця виходять у плей-оф Ліги Європи. «Яблонєц» залишається аутсайдером на останній сходинці.