Русин знайшов ідеального партнера
Імовірна дискваліфікація Бєсєдіна дала другий шанс Русину. Молодий нападник достроково повернувся з оренди в Зорі та розпочав заново боротьбу за місце під сонцем. У ній назвати Русина фаворитом складно. Очевидно, тренерський штаб поки більше схиляється до варіанту із Солем, хоча іспанець далекий від ідеалу. За цієї ситуації 21-річному українцю важливо набратися терпіння і зберігати спокій. Свій шанс він точно отримає, а збори в Туреччині важливі хоча б задля досягнення порозуміння з партнерами.
У грі проти БАТЕ Русин найкраще взаємодіяв із Караваєвим. Останній зіграв на позиції Циганкова праворуч і доповнював єдиного форварда «біло-синіх» у лінії атаки. Універсал разом із Русиним вступав в активний пресинг у фінальній третині поля, не даючи білорусам розпочати атаки. Караваєв часто, особливо в першому таймі, опинявся на одній лінії з нападником. При цьому, вони не заважали один одному, а створювали більше варіантів попереду для передач із глибини. Із Вербічем подібного рівня порозуміння Назарій Русин поки не має. Отже, українському форварду ще є куди прогресувати.
Дуелунд затьмарив Шапаренка
Микола Шапаренко повернувся на позицію «десятки» після гри «вісімкою» проти Стрьомсгодсета, але не вразив. Уже в стартові хвилини хавбек ходив пішки й уникав зустрічі з м'ячем. Сяк-так українець освоївся до середини тайму. Якось навіть взяв ініціативу на себе й спробував утекти в контратаку, але сам же її звів нанівець передачею точно в ноги оборонцю БАТЕ. Міг Шапаренко й забивати, та йому не вдалося акцентовано пробити головою після навісу з флангу. Участь у гольовій атаці, звісно, йде в плюс півзахиснику(він жорстко почав відбір), але заміна в перерві не здивувала.
А ось вихід Дуелунда відразу пожвавив гру «біло-синіх» в атаці. Він на швидкості обігрував суперників, вирізав на фланги, а ще частіше брав ініціативу на себе. Якби не Чічкан, який впіймав кураж у звітній грі, то молодий данець міг би додати результативних дій до свого активу. Але й без голів і асистів проти БАТЕ наразі Дуелунд виглядає кандидатом №1 на позицію під нападниками навесні. А для Михайличенка зараз головне – вберегти данського хавбека від нових травм.
Бущан змушує Бойка нервувати
Через травму Дениса Бойка 2019-й у ролі основного голкіпера Динамо завершував Георгій Бущан. Здавалося, що такий його статус – тимчасовий. Мовляв, повернення Дена з лазарету відновить статус-кво. Проте, Бущан цієї зими відіграв уже свій 7-й матч (у Бойка – 3 поєдинки). На користь версії, що Бущан буде основним і навесні, не тільки кількість ігрового часу. Важливим є підбір виконавців у матчах, де були задіяні воротарі. Щодо Бойка, то лише в одному спарингу йому довелося покерувати лінією оборони, яку можна назвати основною. Бущан же грає з Кендзьорою, Поповим, Шабановим і Миколенком регулярно.
Вочевидь, справа не лише в симпатіях тренера. Так, Бущан не є безгрішним. Однак, проти БАТЕ відстояв упевнено. Він парирував удар Віллюмсона в дебюті, потім ліквідував «буліт» Нехайчика, а під завісу поєдинку витягнув із дев'ятки постріл Мукама зі штрафного. Подібна впевненість на останньому рубежі буде дуже доречною для Динамо в битві за місце в зоні Ліги чемпіонів у другій половині сезону 2019/20. А ось Бойко такими темпами може залишитися без поїздки на Євро-2020, хай і в статусі резервного кіпера...