Тому не дивно, що після свого приходу в львівський Рух фахівець з Білорусі запросив і знайомого форварда.
Весною 2019-го року Климчук встиг відіграти сумарно 552 хвилини, за які відзначився п'ятьма голами і трьома результативними передачами! З ним на полі тоді ще винниківський клуб програв лише один поєдинок, в Харкові Металісту 1925 (1:2). Навіть в той невдалий для команди вечір Юрій не пішов з поля без голу.
Ефективною залишалася гра Климчука і восени, зі стартом нового чемпіонату він не потрапляв в заявку, оскільки все ще лікував старі травми. Але в другому ж матчі після повернення став одним з героїв розгромної і вольової перемоги над Миколаєвом (4:1). В його активі передача на Ернеста Антві в епізоді з першим голом і незабаром реалізований пенальті, який в результаті став переможним.
Ментальне лідерство сьомого номера Руху проявлялося і в наступних трьох турах, коли він забивав. Причому в Запоріжжі (1:0) і вдома против Чорноморця (2:0) його голи ставали єдиними командними, а значить знову переможними. Проти Черкащини (6:1) Юрій зіграв 56 хвилин, але без свого голу з поля теж не пішов. У 11-му турі проти Кременя (1:0) Климчук знову повторив свій трюк і забив єдиний гол у матчі, ну а результативний удар в ендшпілі поєдинку з Інгульцем (1:0) до цих пір прийнято згадувати в якості кращого прикладу націленості на ворота цього нападника. Виходить, що тільки своїми голами Климчук приніс поточному лідеру першої ліги 15 очок з 39!
У наступних двох матчах Юрій Климчук опинявся на лаві запасних, а в подальшому з ним на полі Рух програв два матчі з трьох, в тому числі в Горішніх Плавнях (1:2). Через жовту картку в тій грі Климчук не поїхав до Івано-Франківська і ось так безславно завершив свій львівський етап кар'єри. Проте, сім голів (три з пенальті) при одному асисту за 911 хвилин собі в активі він записав. В цілому в ході «рухівського» етапу кар'єри Юрію Клімчуку на результативну дію потрібно було трохи більше 91 хвилини - ефективність, якій позаздрили би багато з нападників клубів УПЛ.
Чому ж співпрацю з настільки якісним нападаючим у Львові вирішили не продовжувати? Складно говорити про причини, але бажання самого гравця, напевно, грало вагому роль в ухваленні остаточного рішення. Та й розставання з ним дуже вже схоже на прощання з Леонідом Кучуком, з тією лише різницею, що футболіст залишився в Русі на період тренувальних зборів і повністю пройшов їх з командою. Навряд чи одного з кращих бомбардирів львів'ян злякала конкуренція, викликана великою кількістю новачків, зокрема персони вже відомого проспекта Миколи Кухаревича.
До цих пір немає ясності щодо майбутнього гравця. Перехід в мінське Динамо, де з недавніх пір працює улюблений тренер Климчука, не був здійснений і в даний момент навіть не анонсований. Але те, що Юрій не повинен загубитися на професійному рівні - факт. По суті єдиним його недоліком є схильність до травм, голи ж Климчук забиває на будь-який смак. Є в його активі точні дальні удари, а також результативні дії в результаті грамотного вибору позиції у штрафному і навіть воротарському майданчиках.
Не проблема для форварда - закрити будь-яку позицію в групі атаки, хоча більш зручно він себе почуває у відтяжці з кріном на лівий фланг. З нетерпінням чекаємо відновлення футбольного сезону і офіційних звісток про те в якому ж все-таки клубі продовжить свої виступи Юрій Климчук. А поки хочеться привітати його з особистим святом і побажати насамперед міцного здоров'я і повної відсутності травм!