«Мабуть, Фергюсон заслужив, якщо очолив таку сотню. Хоча для мене вона дивна. Чому немає в десятці найкращих Вісенте Феоли? Людини, яка придумала схему 4-2-4. Це ж була тренерська революція! Недоброзичливці скажуть, що Феола вкрав цю схему в Бели Гуттманна. Якщо навіть повірити в це, то хіба Гуттманн порадив поставити в основний склад 17-річного Пеле? По суті, пацана. А мова йшла про Кубок світу, де ніхто не хоче ризикувати.
Дивує, чому у списку немає Вісенте Дель Боске. Людина виграла Лігу чемпіонів, Кубок світу і чемпіонат Європи. Що ще треба для визнання? Казали, що з тією збірною переміг би будь-хто. Ну ось, пішов Дель Боске – і багато Іспанія виграла відтоді?
Для мене найкращий тренер – Кройф. Коли він побудував Барселону початку 90-х на контролі м'яча – це було неперевершене видовище. Щодо Фергюсона, то він, безумовно, видатний тренер. Але від самої людини не все залежить. Треба, щоби зірки зійшлися – власник клубу довіряв, спортивний директор розумів, гравці сприймали ідеї. Фергюсон тонко відчував усі ці моменти. Йому щастило з футбольним оточенням, йому щастило із розумінням свого вкладу в загальну працю. Коли відчув, що сили вже не ті, – пішов і не повертався. Це теж треба вміти.
Якщо Лобановський потрапив у десятку – це велике щастя. Однак він заслужив. Скільки володарів «Золотого м'яча» має Польща? Жодного. Іспанія, якщо не рахувати Ді Стефано – лише одного. А Валерій Васильович виховав трьох. Тому його потрапляння – закономірне», – сказав Маркевич у коментарі виданню
Нагадаємо, перше місце у рейтингу найкращих тренерів світу дісталося легендарному коучу Манчестер Юнайтед Алексу Фергюсону. Також до трійки увійшли голландські тренери Рінус Міхелс і Йохан Кройф. Почесну десяту сходинку посів Валерій Лобановський. Ще один екс-тренер киян Віктор Маслов опинився на 34-му щаблі, а колишній наставник Шахтаря Мірча Луческу – 87-й.