Динамо 3:1 Галатасарай
xG графік
Важко якось часом зрозуміти їх xG модель. Гол Буяльського заважив лише на 0.08, як і гол Циганкова. А гол Їлмаза, забитий зі значно гіршої позиції, мав виявляється майже ідентичну ймовірність (0.07). Дивна історія. Гол Бєсєдіна модель описує 0.06 xG, а удару в стійку Дервішоглу (39‘) нарахували аж 0.60 - позиції дещо схожі. Раніше би просив саппорт додатково перевірити, але поки немає офіційної заяви про гребців на галерах в Чебоксарах - йдуть флагманським курсом.
Динамо в кращих кондиціях, ніж після пляжів сонячних Мальдів, Домінікани чи Маврикію. Але із зрозумілих причин грати другий матч за три дні - важко. До цього наразі не готові.
Турки вийшли таким самим резервом, як і Легія. Це не має бути таємницею. Галатасарай помітніше за поляків насідав, тож результат не забарився: аж 21 втрата у першій третині в киян.
Знову, як і у Варшаві виконали 79 повернень м`яча. Але при цьому втратили ~15% володіння, що свідчить про суттєве падіння інтенсивності. З м`ячем темп втримали, без м`яча - ні.
Кількість дуелей в атаці ідентична матчу с Легією - 60 штук. Загальна кількість єдиноборств зросла на 15 до 193, довелося більше вступати у дуелі в захисті. На це витрачається більше сил.
Гра з Шотладнією за півтори місяці, тож часу витягнути гравців на 90 хвилин ще достатньо.
Після Шотландії і валлійців (у разі успіху з Шотландією) матимемо ще 3 (!) матчі Ліги Націй за 6 днів (Ірландія, Вірменія і знову Ірландія). Наразі здатність тих гравців, що є в наявності в Петракова витягнути два тижні в такому ритмі під питанням. Тут Зінченко, Малиновський та Яремчук особливо і не зарадять попри кращий тонус. Тому факт, що базові клуби збірної наразі тренуються та грають може суттєво допомогти.