Динамо 3:2 Боруссія Д
Усереднені позиції, розподіл атак та передач
Гра з м’ячем має схожу залежність до фізичних кондицій, як і його відбір.
У перші 30 хвилин кияни мали пристойний темп (18.14), тривалість володіння (5.83 передачі) та точність передач з просуванням (80%).
Під завершення першого та на початку другого простежується невеличкий спад темпу (17.81), тривалості володіння (4.79) та точності пасів із просуванням (65.38%).
В останні півгодини гри Боруссія остаточно перебрала ініціативу (63.16% володіння). А кияни після суттєвої ротації зосередились на більш швидких розіграшах м‘яча (темп впав до 16.85, а тривалість володіння лише до 3 передач). Точними було лише дві третини передач з просуванням.
В минулому матчі без Буяльського на 34 спроби входу до штрафного майданчику в нас 23 дотики м’яча в його периметрі. Достатньо якісна дистрибуція не мала адресата в завершальній фазі, якість прийнятих рішень страждала. Проти Боруссії в нас значно менше спроб входження (28), але набагато більше дотиків (31; лідер з 8 Буяльський). Наявність сполучної ланки у останній фазі створювала більше можливостей і для Довбика, на якому не була зосереджена уся увага захисту (як у Клужа до Бєсєдіна).
Як і з Клужем Шапаренко довелося грати увесь матч через відсутність будь-якої реальної заміни. Зіграв дуже пристойно, але інтенсивність дається важко. Загалом показники солідні:
73 передачі (92%)
54 отримав
15 виграних єдиноборств (зокрема 5 успішних обводок)
8 (!) забігів з просуванням (7 у першому таймі)
9 повернень володіння
Брак на власній половині (3 втрати) зменшився у порівняні з двома останніми поєдинками (7 та 5). Але завтра з Загребом очікувати дива не варто: дві гри за три дні це зараз складно. Можливо тому Циганкова залишили на четвер, щоб частково компенсувати можливе функціональне просідання інших.