«Пахтакор» Шацьких упустив перемогу і ризикує вилетіти з топ-трійки

Світовий футбол 17 Серпня, 22:13
Екс-форвард «Динамо» Максим Шацьких провів четвертий поєдинок на чолі «Пахтакора», розписавши мирову з «Олімпіком» (1:1) у матчі 16-го туру Суперліги Узбекистану.

Перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю, а після перерви команди обмінялися забитими м'ячами гравця Олімпіка Пшемислава Банашака та нападаючого Пахтакора Отабека Журакузієва на 46-й 61-й хвилині.

Кінцівку матчу Пахтакор провів у більшості після вилучення Нодирбека Абдикаликова за грубий підкат у центрі поля.

Пахтакор після 16-ти турів посідає третє місце у турнірній таблиці узбецького чемпіонату. Лідером першості є Навбахор (32 очки), що відірвався від інших колективів.

Осічка команди з Ташкента може коштувати їй місця у топ-3. Пахтакор (31 очко) випереджає найближчого переслідувача Согдіана на один бал. 23 серпня Пахтакор у рідних стінах прийме Шуртан.

Нагадаємо, Шацьких повернувся до рідного клубу через 26 років на посаду спортивного директора, але під час сезону замінив на посаді головного тренера Пахтакора македонського фахівця Славче Войнескі.