Динамо 0:3 Дніпро-1
xG графік
Щодо графіку безпосередньо: модель Wyscout знову проявляє себе не з найкращого боку, бо дає в моменті з голом Рубчинського 0.70 xG (удар Назаренка) + 0.82 xG (безпосередньо добивання вже самого Рубчинського). А як ми розуміємо, відштовхуючись від здорової логіки, то забити 1.52 голи за раз неможливо фізично. Тож два удари в одній атаці - одна із слабкостей моделі, на яку варто зважати.
Якими б не були причини настільки низької моральної складової киян, дніпрянам віддаємо належне.
А моралька динамівців перебуває десь на рівні періоду тренерства Хацкевича:
перший гол стався за браку концентраціі Бєсєдіна
другий гол вже на совісті Сидорчука, Шапаренка та Кенді, Сергій та Микола спочатку дали м’ячу піти з флангу в центр, потім Кенді хз за яким чортом виперся на декілька кроків вперед (наче були передумови для перехоплення пасивними Шапою чи капітаном), а Шапаренко та Сидорчук проспали в прямих зонах власної відповідальності Громова (пропустив м’яч рухом на ближню) та Піхальонка, що замикав середину (а пам’ятаєте, як Жілберто забивав перший гол в Лодзі, то Шапаренко мчав відпрацьовувати за Андрієвського)
під час третього голу Забарний загубився у просторі у часі, після чого з розпачу буцнув штангу, наче я двері у власній вітальні, а така поведінка не характерна для доволі стриманого зазвичай Іллі
Тож швидше за все з мораллю в колективі виникли проблеми. Чи після того, як Бенфіка показала гравцям їх місце в харчовому ланцюзі, чи після усвідомлення, що «Шахтар всьо», чи після якихось внутрішніх фінансових аспектів, чи навіть ще бозна чому, але є факт - гравці Динамо подумки перебували десь в іншому місці.
На це наклалася дуже слабка тактично-теоретична складова, і ми зрештою повернулися туди звідки починали: в часи Хацкевича/Михайличенко...
Прикро, але я особисто на своєму віку переживаю десь 5 подібний дауншифт вже якої там за рахунком генерації гравців. Звик.
Далі трохи за визначеннями. Цитую сайт УПЛ: «...рахунок 0:0 був доволі логічний, однак дніпряни зловили суперника на контратаці й відкрили рахунок».
В контратаки є чітке визначення, те що відбувалося до розіграшу кутового контратакою не є. Більш того, за матч Дніпро-1 не здійснив жодної кампанії, яка би набували усіх ознак контратаки. Тож привіт і тезці Михайлу: Дніпро-1 НЕ розривав Динамо на контратаках. Це навіть ще більш гнітюча історія, бо нас мордою возили в стилі, яким часто возимо ми (перший гол зі стандарту з подальшим знищенням суперника, який втратив сенс стоят в захисті програючи, в позиційних).
Середня дистанція ударів суперників Динамо в УПЛ в першому сезоні діда становила 20.11 метрів.
В сезоні 2021/2022 вона скоротилася до 18.41 метрів, вчора до 15.96. Це занадто суттєво. Якщо кияни так близько підпускали суперника, то цікаво почути на що в такому випадку розраховували? Окей, немає Циганкова і немає великої частки IQ в атаці, бо його дублер не тягне. Але камон: в захисті усі наче в зборі (навіть Шапа з Сидорчуком), проте маємо такий безлад.
Франков про матч «Динамо» - «Дніпро-1»: «Чекаємо на реакцію. Але коли і як ми її побачимо?!»