«Динамо» - «Львів»: експрес-аналіз матчу

Динамо Київ 11 Вересня, 19:28
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі висловився про другий тайм матчу «Динамо» - «Львів».

Стисло після першого тайму (рахунок 1:0):

можу нас усіх привітати, але на перший тайм Динамо вийшло з достатнім рівнем концентраціі, чого з ними не відбувалося вже давно

хто наш папка? так Буяльський наш папка, майстерно покарали Львів за помилку центрі полі (Сидорчук -> Гармаш -> Циганков -> Буяльський)

не вражала позиційна атака, декілька разів Буя розтягував захист, але клепки цим скористатися не вистачило; мали декілька спроб через атаку напівлфангом; але здебільшого все закінчувалося за класичною схемою, коли заводимо м’яч флангом майже до кута штрафного, та повертаємо назад

перші кандидати на заміну це обидва фулбеки, ні Тимчик, ні Вівчаренко не схожі на гравців, що уважно слухали теорію перед грою, про брак в простих ситуаціях навіть мовчу

декілька разі дали побігати Кабаєву, перевірили; не Мудрик звісно, але хоча б одна людина, що біжить є про всяк випадок

проблеми собі створити здатне лише Динамо самотужки, бо Львів навіть при 0:1 не бажає розкриватися та атакує 2-3 юнітами; львів’яни намагаються робити вигляд, що Нич, то бюджетний Довбик, мало що з цього виходить

Стисло після другого тайму (загальний рахунок 1:0):

як і передбачав, то першими зняли фулбеків, дуже посередній матч від обох стартерів, дуже слабко, враховуючи рівень спротиву

на відміну від Тимчика з Вівчаренком на фоні Львову Сидорчук сьогодні виглядав наче Каземіро в праймі, як на мене, то тіньовий герой поєдинку

головне негативне враження, що майже зіпсувало загальний настрій від матчу - це останні 3 хвилини гри, коли м’яч занадто довго перебував під контролем Львова на динамівській половині; удар Бойко в вакуум, який відрізав півкоманди та залишив її за лінією м’яча - це абсолютно неприпустима історія, тому з балачками про вихід із кризи я б не поспішав