УПЛ назвала найкращого гравця 5-го туру – переможець оформив найшвидший за 24 роки хет-трик у матчах чемпіонату України

Футбол України 4 Жовтня, 17:25
Українська Прем’єр-ліга визначила найяскравішого футболіста поточного туру української першості.

Після опитування фахівців, які входять до експертної ради УПЛ, найкращим гравцем 5-го туру було визнано 21-річного форварда Шахтаря Данила Сікана, повідомляє

офіційний сайт УПЛ

.

За підсумком голосування нападник «гірників» випередив захисника Зорі Ігоря Кирюханцева, який двічі забив Кривбасу (2:2).

Нагадаємо, у матчі проти Металіста (6:1) Сікан забив 3 голи і увійшов до топ-3 гравців Шахтаря за швидкістю хет-трика за всю історію виступів у чемпіонаті України. Сікан забив третій м'яч на 38-й хвилині, тим самим випередивши досягнення Олега Матвєєва (1994), Сергія Ателькіна (1997) та Джуліуса Агахови (2001), які оформлювали хет-трики за 42 хвилини.

Крім того, хет-трик Сікана є найшвидшим серед «гірників» в УПЛ у 21-му столітті. Його випереджають лише Михайло Поцхверія (25 хвилин) та Сергій Ребров (35 хвилин), які досягли цих позначок у 1998 та 1992 роках відповідно.

До слова, у поточному сезоні Сікан провів за Шахтар 5 матчів, в яких забив 3 голи.