Блогер: «Без зростання інтелектуальних потужностей на флангах атаки навесні у «Динамо» буде сумна печалька»

Динамо Київ 26 Січня, 10:21
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився аналізом гри «Динамо» у контрольному матчі з «Рапідом» (0:4).

Динамо 0:4 Рапід

Єдиноборства

От чергова констатація: Динамо не бракує м’язів, киянам бракує мізків. І швидко шляхом тренувань ситуацію не виправити, лише вливання інтелекту крапельницею - трансфери.

Другий тайм йде лісом, бо там другий сезон «Щенячого патруля» (пане Іщенко, ку-ку):

програна боротьба, 47.14% забрав суперник

поразка у поверненнях м’яча 25:30, хоча Динамо менше ним володіло та більше захищалося

іншими словами, то ні назад, ні вперед, суцільна пітьма безпорадності, але не варто від початку було чекати чогось

Інша справа тайм перший. Тому на ньому і фіксуємося:

Динамо перемогло в боротьбі, забравши 56.1% дуелей загалом

маючи перевагу у контролі частіше повертало м’яч за суперника (37:32), та й загалом 7.87 PPDA, що більше схоже вже на матч УПЛ

Настільки ж натхненно, як Костя зіграв в захисті (виграв 7 з 8 дуелей), в атаці не сяяв: не зміг вразити осмисленим креативом (хоч і виграв 4 з 7 дуелей).

Звично попереду багато метушні було від Гармаша (9 дуелей), але ефективності небагато (програв 5). Взаємодія з партнерами макимально слабка.

Загалом в цієї команди немає проблем з м’язами для гри в УПЛ! Рапід точно не слабший, а може і міцніший на голову за добру половину нашого чемпіонату! Знову вилазять боком регулярні позиційні проколи (кожен з чотирьох голів про це), але їх вже навряд можна викорінити: вони стиль життя деяких гравців.

Італійці нарахували 46 втрат, з яких 20 у перших двох третинах, і 26 у фінальній. У австрійців 55, і з них 30 у перших двох.

По 6 втрат у першому таймі у Гармаша, Кенді, Вівчаренка, Забарного і Ваната. У Wyscout якась занадто прямолінійна метода підрахунку втрат, простріл на другий гол, коли Забарний не мав контролю над м’ячем, а лише трохи змінив траекторію порахували втратою. З виносом за обрій на 11‘ хвилині, що призвів до подвійного удару через 10 секунд - погоджуюся. З виносом головою подачі з флангу під удар супернику - теж. Ну, але раз 3 ударні втрати, то хай буде 3. А ще ж автогол. Гармаш, Попов та Вівчаренко теж осторонь не стояли і допомагали Іллі привозити проблеми на власні ворота! Дійсно команда однодумців!

Лідер за поверненнями м’яча Попов - 8 (7 у Вівчаренка, 5 в Забарного).

Лідер за перехопленнями Забарний - 4 (в Попова та Лонвейка - по 3).

Команда помітно «легша» в ногах, ніж зазвичай в дебютних спарингах. Вона мобільніша. Склад першого тайму не грав з думкою «краще пристрельте мене, бо ніг не відчуваю». Тобто немає прямих підстав списувати такий слабкий перф в позиційці на молочну кислоту в ногах, що вдарила в голову. Вина такої немочі - істотне падіння середнього рівня інтелекту разом з травмою Шапаренка, відсутністю Буяльського та трансфером Циганкова. Лонвейк самотужки попри усі старання компенсувати такий величезний дауншифт в IQ не зміг!

Не бачу поки жодних передумов для радикально якісних змін. Буде сумна печалька навесні без зростання інтелектуальних потужностей на флангах атаки. Динамо нах не потрібен форвард, а нах вони його шукають хз, якщо, блд, нікому допомогти центр поля перейти та м’яч до форварда доправити...