Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Сілекс»

Динамо Київ 11 Лютого, 18:33
Блогер Михайло Смоловий про черговий матч «Динамо» на зборах.

Стисло після першого тайму:

Кабаєв, на жаль, не прогресує в контексті прийняття ігрових рішень в обмеженому просторі; тільки но з’являється трохи простору, то одразу перетворюється на людину

в епізоді з голом Кабаєв віддав Кості, за дві хвилини Костя влупив в ногу супернику замість передачі Кабаєву, тож поки тяжко із взаємодією; бажання та ажіотажу більше за холодний розрахунок

Динамо нарешті почало грати в позиційній атаці, тримаючи та розігруючи м’яч, а не лише закидаючи його за спини зі своєї половини в 9 випадках з 10, що подобається набагато більше; саме такий сценарій чекає команду в УПЛ в більшості поєдинків, і до них нарешті почалася підготовка

Малиш трохи хвилювався, відчувалося бажання зіграти максимально просто та надійно, потрібно більше часу зрозуміти, що нічого страшного зараз не відбувається

вже місяць готуємося, але до осмисленого створення моментів досі не доходить, хоч і є спроби створювати їх через розіграші та комбінації, для цього, власне, збори проводять

черговий гол Динамо стається внаслідок тиску або високої захисної дії (цього разу усе почалося з відбирання Лонвейка), і це круто; якщо команда поки не може пройти з м’ячем 90 метрів в позиційній атаці, то якась альтернатива має бути

Караваєв моментів партнерам, як Циганков не створював, але феноменально зіграв, як ресивер, опинявся двічі в правильних локаціях; це породжує нову проблему, плеймейкер має з’явитися на лівому фланзі, хтось повинен компенсувати на одному з флангів обсяги конструктивних загострень Віктора, центр поля не може бути єдиним джерелом

Попов...це біль...ледь не привіз дивним рішенням зближуватися із Сидорчуком, майже перейняв естафету флешмобу в Іллі та Сироти, який сам же в матчі з Ренном і запустив; дивне рішення йти на зближення

рахунок 3:0, навіть коментатор матчу збудився, але маємо розуміти, що футбол - процес відтворюваний, а поки кияни не створили достатньої кількості дієвих алгоритмів без фактору випадковості, які потім легко виконають в УПЛ; тиск це круто, але тривалі розіграші все ще даремні

Стисло після другого тайму:

насилу дочекався замін, бо давайте чесно, от прям зараз позиційна атака Динамо без Циганкова та Буяльського мало чим відрізняється, від ротаньстайлу а Циганкова тепер не буде завжди...

в малого Волошина є вже одна сильна якість на фоні Кабаєва - рух без м’яча, він досить мало стояв пасивно, як інколи Владислав восени, а кожного разу, коли м’яч опинявся в Дубінчака або ЦП створював варіант для передачі, це дуже хороша якість; шкода лише, що його зовсім не використовують, як болхендлера, на це цікаво подивитися в контексті наявності джерела загрози зліва окрім катбеків Дубінчака/Вівчаренка

рішення відкликати Дячука з оренди було поспішним

помітна різниця між звичкою грати в пас у складу на перші 65 хвилин та малих в решті гри; впала якість розіграшів; мінімальна кількість дотиків до м’яча у малих, усе через постійний пошук флангів, відтягування блоку за собою, щоб ЦЗ виконав лонгбол, воно мало має спільного з тим футболом, який доведеться грати в УПЛ

висновок простий, якщо ми хочемо прогресу Царенка та Назара, то вони мають грати з гравцями основи, це буде набагато корисніше для їх розвитку

дитячий склад грає в переважно свій дитячий футбол, який їм звичний, це ніяк не готує до гри за основу в УПЛ - просто гра заради гри і не більше

поки про систему говорити неможливо, вона майже відсутня, поодинокі моменти створюються в хаотичному порядку, типових системно відтворюваних ситуацій практично немає, епізоди, миті; тому ці 4:0 поки так само нічого не означають, як 0:4 на старті зборів

ми побачили 65 хвилин безперервних позиційних атак, де усе вирішується підкиданням монетки (coin toss), тож роботи ще непочатий край, але за неї уже взялися; завтра певно склад, який завершував матч розпочне з перших хвилин о 10:00, тому вже зрозуміло, що там буде