Львів 0:2 Динамо
xG графік
Важко сказати, як складався б матч із Дулубом та п'ятіркою захисників. Тепер точно знаємо, що з другим нападником замість третього ЦЗ Безсмертний помилився. Атаці зайва пара ніг Львову не допомогла (0 ударів після 30 хвилин), а захисту її (пари ніг) постійно не вистачало.
Динамо почало бити по воротах. Враховуючи середню дистанцію (22.6 метрів), важко говорити про суттєві зрушення. Це вже втретє (!) навесні кияни залишаються за межею 22 метри! Але з периметру штрафного завдано 7 (!) ударів - у трьох попередніх іграх було 13.
Львів'яни були досить пасивними у стримуванні, я б це називав ключовим, знову згадуючи відмову від трійки:
у Динамо найвища весняна точність передач вперед (74.23%)
у Динамо найвища весняна точність передач до фінальної третини (73.33%)
Це точно не найкращий матч Динамо в історії, але для цієї весни – норм. З'явився деякий прогрес в атаці штрафного майданчика:
20 глибоких передач та 11 глибоких навісів
42 спроби входження до штрафного майданчика
32 торкання в периметрі
Усі чотири показники найкращі навесні.
Головною проблемою з Інгульцем стали 41% передач у фінальній третині у поєднанні з 5.22 передачами за середнє утримання. Це робило Динамо вразливим до втрат, бо залучало багатьох гравців із їхніх звичних позицій. Вчора обмежувалися 29% та 4,54 передачами відповідно. Інакше кажучи – виник баланс. При ідентичному % володіння втрат менше, ніж у Зорею (-15), а повернень більше (+5).
Після 30 хвилини Львів забув де знаходяться ворота Динамо взагалі – 0 ударів за останню годину гри! Тож розмін додаткового другого нападника замість третього ЦЗ, як було за Дулуба, себе ніяк не виправдав...