В Аргентині матч грандів закінчився масовою бійкою та 7 вилученнями: емоційне відео

Світовий футбол 8 Травня, 22:13
Неділя, 7 травня, подарувала нам аргентинське Ель-Класіко – «Рівер Плейт» приймав «Бока Хуніорс». Команди видали не щедрий матч на голи, за те емоцій не бракувало.

Це стало зрозуміло вже у першому таймі, коли арбітр зустрічі показав 7 жовтих карток у першому таймі. За те забитих голів у першій 45-хвилинці не було, пише 24 Канал.

Емоції валили через край

Єдиний м'яч, який у підсумку став переможним був забитий на третій компенсованій до матчу хвилині. Мігель Борха реалізував пенальті та вивів Рівер Плейт уперед 1:0.

Після чого команди забули про футбол. На полі вирували лише емоції.

Команди влаштували справжню бійку прямо на футбольному полі, у яку потрапили навіть судді, які намагались розборонити футболістів.

У підсумку головний арбітр зустрічі показав 7 червоних карток, три з яких були за межами поля. Рівер Плейт залишився догравати поєдинок вдесятьох. Натомість його іменитий суперник залишився лише в вісьмох.

Відео бійки у матчі Рівер Плейт – Бока Хуніорс

Однак зустріч так і закінчилась перемогою господарів 1:0.

Після фінального свистка футболісти Рівер Плейт не стримували емоцій, але цього разу вже емоцій радості. Адже їм вдалось перемогти принципового суперника.

Після 15 турів Рівер Плейт очолює турнірну таблицю аргентинської Прімери, набравши вже 37 очок. Перевага над найближчим конкурентом, яким є Сан-Лоренсо, складає вже 9 балів.

Щодо Бока Хуніорс, то клуб із 18 пунктами йде лише на 13-й позиції.