Скандал в Італії: прокуратура звинуватила команду в здачі матчу

Світовий футбол 26 Травня, 13:13
Федеральна прокуратура Італії відкрила розслідування стосовно переможного голу «Перуджі» в матчі останнього 38 туру регулярного чемпіонату Серії Б з «Беневенто» (3:2).

Півзахисник Перуджі Крістіан Куан забив переможний м'яч за рахунку 2:2 на 90+4-й хвилині, і ця перемога теоретично могла забезпечити його команді збереження прописки в Серії Б, якби Брешія програла в паралельній зустрічі Палермо. Однак Брешія зіграла внічию і залишила Перуджу в зоні вильоту.

Як інформує

Gazzetta dello Sport

, прокуратура вважає, що гравці Беневенто навмисно дозволили Куану забити переможний м'яч. Прокурори вже отримали всі необхідні відеозаписи для дослідження, найближчим часом відбудеться допит учасників матчу.

Що цікаво, до 90-ї хвилини матчу з Беневенто Перуджа вела в рахунку, але пропустила на 90+1-й хвилині. Тому їй довелося кидати всі сили в атаку і забивати на 90+4-й хвилині.