Думки після матчу Україна - Мальта

Збірна України 19 Червня, 21:27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч кваліфікації Євро-2024 між національними командами України та Мальти.

Україна взяла три очки до таблиці й в другому червневому матчі відбору до Євро-2024. Але було важко: переможний гол забитий Віктором Циганковим з пенальті вже після того, як Ярмоленко свою спробу з 11-ти метрів не реалізував.

Блогер Михайло Смоловий про матч:

Стисло після першого тайму (рахунок 0:0):

на початку класичні для часів Шевченка 4-3-3, де Судаков та Маліновський інсайди, а Циганков лівий вінгер, тож дійсно концепт переробили під позиційний напад (невдало треба казати переробили)

Ванат вже на 3:25 знайшов для себе момент

сьогодні схоже теж не день Матвієнка, а команді загалом і проти Мальти початок атак дається важко, здивований...

дивна і страшна прутня коїться, бо Матвієнко вже на десятій хвилині рукою показує Циганкову відкриватися внедодачу, поплавило мікросхеми певно, якщо вже він хоче, щоб гравці стягувалися до м’яча, коли і так усі стоять на своїй половині

в мене шок, бо Мальта змушує наших помилятися у власній третині, просто шок; очікування справджуються хіба лише стосовно Матвієнка

на 15:50 у Ваната і виникає другий топовий момент, в Динамо дійсно росте нападник пристойного рівня

на 23‘ хвилині стає зрозуміло, що Матвієнко дійсно поплавило, Мальта мала забивати

Господи, як же до сліз боляче, бо ми настільки волоцюги, що навіть Мальта (!) завдає стільки проблем білдапу, просто хочеться плакати, розпач, на полі найкращі гравці країни, а я до ЛНЗ чіпляюсь чи Інгульця

звучить смішно, але наша збірна не має змоги створити дійсно потужний тиск на чужий штрафний майданчик, просто 11 найкращих гравців країни не стягує завдання; 61% володіння на 40‘ хвилині, але язик не повертається сказати навіть про тиск на фінальну третину; усе дуже нагадує #ротаньстайл

жахливий жах, усе видає відсутність часу на ґрунтовну підготовку, бо знову в діях гравців читається розгубленість; чекаємо, коли Мальта втомиться...

Стисло після другого тайму (фінальний рахунок 1:0):

Матвієнко відмучився, хз, що сталося в його житті, але мав жахливий вигляд в більшості власних епізодів

найбільша трагедія, що в першому таймі була зібрана максимальна кількість гравців під позиційний напад (Конопля поверх Тими; обидва інсайди, Матвієнко замість Миколенка, Вітя замість Мудрика), але воно майже ніяк себе не виправдало

наче якесь пожвавлення почалося на початку другого тайму, хоча б на тиск стало схоже

вийшов Буя і одразу знайшов момент, проблема, що на полі 10 футболістів, які можуть віддати пас, але з ресиверів був лише нападник

ось вам інтелект Буяльського, спочатку відкрився під скидку Довбика, потім увімкнув мозок, оцінив ситуацію, що в‘їбати сенсу немає, бо заблокують, скинув Ярмолі, пенальті

ще раз, на полі купа плеймейкерів, але лише Ванат міг приймати в фінальній третині; додали Буяльського (додаткову опцію) та отримали декілька моментів та виграних м’ячів