Думки після матчу «Кривбас» - «Динамо»

Динамо Київ 12 Листопада, 16:20
У 14-му турі УПЛ «Динамо» завітало у гості до одного з лідерів чемпіонату України «Кривбаса».

Кривбас – Динамо – 0:2

Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27

Вилучення

: Бескоровайний (К), 12

Гості відкрили рахунок уже на восьмій хвилині, після помилки захисника криворіжців відзначився Владислав Ванат. А через чотири хвилини Кривбас залишився вдесятьох – пряму червону картку отримав Данило Бескоровайний.

Динамо ще у першому таймі зуміло забити другий м’яч, відзначився Олександр Караваєв. Після перерви команди мали змогу влучити у ворота один одного, але рахунок не змінився.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (0:2):

втрата вже на 2ʼ30ʼʼ обернулася дуже швидкою спробою входження до штрафного киян, але скажіть, щось хтось очікував інакші сценарії

вже дожилися до того, що й умовний Кривбас починає заважати тиском Динамо перейти центр поля, проте впевнений, що білоруський дисидент знову доїбеться до Ваната та робитиме з нього крайнього, певно тому з нього тренер так і не вийшов

ось воно, ось про це казав, бий-біжи вирішує за Динамо; після кутового, доки Стецьков та Бескоровайний не повернулися на позиції проходить швидка атака з пасом з флангу, і Ванат доводить білоруському дисиденту, що той піздабол; Владиславу дали дотик до мʼяча у півколі - виймайте (0:1)

ось воно, ось про це казав; бий-біжи знову вирішує епізод, довжелезний пас Караваєва на Ваната, і Стецьков та Бескоровайний зупиняють вихід віч-на-віч (вилучення Бескоровайного, хоча перший дотик до Ваната схоже був в ноги Тимура)

в підсумку Динамо вже за 15 хвилин трахнуло Кривбас у стилі, в якому зазвичай дрюкає своїх суперників Кривбас

чергове примітивне закидання, черговий гол, that’s what I’m talking about, бий-біжи динамівське просто вогняне, пушка, ракета, цього разу помилився Рябов (Караваєв, 0:2)

вже далі навіть дивитися не хочеться, бо Динамо достатньо сісти на власну половину та гратися із їжею, бо Кривбас зараз має вигляд соковитого шматка мʼяса з підливкою та овочевим гарніром

після 30 хвилин почалося вже катання мʼяча, але навіть цей простий елемент гри киянам не вдавався, забагато необовʼязкових втрат

давно вже треба було звільняти того діда, він ніяк не міг втямити простого, що в нього обмежені за інтелектом гравці під рукою, то не варто змушувати їх грати у щось складне для них; СаШо виявився розумнішим, вертикальний футбол у три передачі - це те, до чого їх усіх готував Костюк змалечку; тому це і працює

лише під кінець тайму зловив себе на думці, що усі ці Шапаренки, Буяльські та Ярмоленки просто заважали цій команді розкрити своє пролетарське колгоспне походження; ось це футбол нашої мрії, такий бажаний ковток чистого повітря з легким ароматом свіжого гною та мичанням корів на фоні; ми вернулись домів, вітаю нас усіх

шкода, що Беніто занадто тупий навіть для цього різновиду футболу, віддай ти пас в атаці після кутового Кривбасу і це 0:3, але не стає клепки бодай на таке…

ох, ледь не сталося Полісся 2.0, Царенко опинився в захисті (?!), простріл дивом нікого не зачепив…

Стисло після другого тайму (0:2):

Шовковський теж помітив, що Беніто занадто тупий навіть грати у простий футбол, очікуване повернення Кабаєва, для якого такий футбол наче і створено англійцями

знову закидання в штрафний, і Ванат ледь третій не забиває, Кліщук встигає, ось це наш футбол, ось зараз ми покажемо, ось це казка; не будіть, дайте надивитися на цей солодкий сон

Тимощук каже, що грубощів не простежується, то нагадаю про удар по ниркам Бражка зі сторони Бізімани, та удар Задераки в підкаті Тимчика (наче) в перші 20 хвилин матчу

нудний матч станом на 60 хвилину, одні не можуть, і інші не можуть, один суцільний брак, поєдинок вже давно завершився із другим голом

Динамо вже занадто очевидно почало гратися з їжею, і ледь не поплатилося голом після кутового, автоголом міг відзначитися Кабаєв (стійка)

відкриваємо нову яскраву сторінку сучасної історії київського Динамо - колгоспну, але якщо це працює, то глибоко начхати, стиль допомагає піднятися на 8 місце в УПЛ