П'ять голів Холанда. «Ман Сіті» відвантажив 6 м'ячів Лутону в Кубку Англії

Світовий футбол 28 Лютого, 09:15
Ввечері 27 лютого відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Англії.

Манчестер Сіті на виїзді відвантажив 6 м'ячів Лутону (6:2) та вийшов у чвертьфінал турніру.

П'ять м'ячів забив норвезький форвард Ерлінг Холанд. Він оформив пента-трик, відправивши м'яч у ворота на 3-й, 18-й, 40-й, 55-й та 58-й хвилинах.

Бельгієць Кевін де Брюйне оформив для переможців 4 гольові передачі, коли Холанд забивав перші 4 м'ячі.

Команда Пепа Гвардіоли вийшла до чвертьфіналу, жеребкування цієї стадії відбудеться пізніше.