Кияни діяли гостріше, але перемогти не змогли.

Українська Прем'єр-ліга. 26 тур.

«Зоря» – «Оболонь» – 0:0

Попередження

: Башич (74).

У неділю, 28 квітня, у матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги зустрілися «Зоря» та «Оболонь». Команди провели початок поєдинку у повільному темпі. Фактично першу половину першого тайму футболісти відіграли «без воріт». Боротьба точилася переважно в центрі поля. У цей період був лише один більш-менш гострий момент. Стався він на другій хвилині матчу. Після навісу з кутового Батагов завдав удару головою, м'яч пролетів над поперечиною.

Друга половина тайму була набагато цікавішою. На 24-й хвилині Антюх віддав пас у штрафний майданчик, Герреро прийняв м'яч та завдав удару, Федорівський відбив. Через хвилину м’яч опинився у сітці воріт «Зорі» після того, як Тарануха вийшов сам на сам з голкіпером і переграв його. Але нападник «Оболоні» перебував у положенні поза грою.

Ледь не одразу свій момент для взяття воріт втратили господарі поля. Яцик був з м’ячем перед штрафним майданчиком, відпасував праворуч на Кирюханцева, який намагався завдати удару, але йому завадили. Кирюханцев зробив передачу під удар Антюху, але той не зміг добре пробити по воротах.

Гості не забарилися з відповіддю. На 31-й хвилині Карась пробив з лівого флангу приблизно з 25-30 метрів. М'яч летів «за комірець» Турбаєвському, але голкіпер все ж дотягнувся до м'яча та перевів його на кутовий. Після його розіграшу Осман пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч летів у дальній кут воріт, але влучив у стійку.

Через три хвилини свій небезпечний момент створила «Зоря». Герреро віддав пас на хід Кирюханцеву, той з правого краю штрафного майданчика виконав навіс, Яцик пробив головою, але м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

Останню в першому таймі нагоду забити гол мали кияни. Мороз після пасу з кутового пробив з меж штрафного майданчика — захисник «Зорі» підстрахував голкіпера та вибив м'яч, який летів у ворота.

Другий тайм пройшов приблизно за тим же сценарієм, що і завершення першої половини гри. Команди діяли на зустрічних курсах, трохи більше небезпечних моментів змогли створити гості. На 47-й хвилині Краснопір в центрі поля виграв боротьбу за м'яч та віддав передачу на хід Таранусі. Той увійшов в штрафний майданчик та пробив у дальній кут – Турбаєвський дотягнувся до м'яча та перевів його за лицьову лінію.

Через сім хвилин вже голкіпер «Оболоні» рятував свою команду. Після прострілу з лівого флангу Лук'янчук промахнувся по м'ячу, Герреро прийняв футбольний снаряд та пробив з близької відстані – Федорівський скоротив кут обстрілу та здійснив сейв. На 67-й хвилині Краснопір з правого флангу віддав пас у штрафний майданчик на Тарануху. Той виграв боротьбу у Джордана та завдав удару, але м'яч пролетів над поперечиною.

Останні 5-10 хвилин матчу важко далися футболістам обох команд. Ноги деяких з них зводили судоми. З ушкодженням догравав поєдинок голкіпер Федорівський, якому боляче було наступати на ліву ногу. Можливості провести заміну вже не було. Однак господарі не змогли скористатися цим фактом, оскільки в кінці зустрічі не завдали жодного удару по воротах «Оболоні».

У турнірній таблиці «Зоря» продовжує випереджати «Оболонь» на 5 очок. Однак команда ще не убезпечила себе від зони вильоту та перехідних матчів. Хоча ще два тижні тому підопічні Юрія Коваля відчували себе відносно спокійно. Але після двох поразок від «Шахтаря» та нічиєї з «Оболонню», а також успішних матчів деяких команд з підвалу турнірної таблиці ситуація трохи змінилася.

Кияни п'ять матчів поспіль зіграли із прямими конкурентами у боротьбі за виживання. І якби вони провели їх успішно, то вже могли б не перейматися загрозою вильоту. Але чотири поєдинки (з «Минаєм», «Олександрією», «Металістом 1925» і «Зорею») підопічні Валерія Іващенка завершили внічию, а «Вересу» взагалі програли 0:3.