Містяни здолали «Ноттінгем Форест» 2:0 і продовжують гонитву за «Арсеналом».

АПЛ. 35-й тур.

Ноттінгем Форест – Манчестер Сіті – 0:2

Голи: Гвардіол, 32, Холанд, 71

Ман Сіті вийшов на гру під тиском чергової перемоги Арсенала. «Каноніри» не без проблем здолали Тоттенхем (3:2) та знов відірвалися від команди Гвардіоли на 4 очки. Тому у Сіті не було вибору – щоб залишитись у чемпіонських перегонах, треба було обюов'язково перемагати.

Щодо «лісників» – у них своє завдання: команда балансує на межі зони вильоту і очки їй не менш потрібні.

Форрест намагалися нав'язати супернику боротьбу, але все тривало до 32-ї хвилини, поки «блакитні» не забили. Відзначився Гвардіол, який після розіграшу кутового знайшов шпарину у обороні суперників і головою направив м'яч у ворота.

Після цього Сіті міцно взяв гру до своїх рук. Але з реалізацією були проблеми. На 62-й хвилині на заміну вийшов Холанд, який пропустив декілька попередніх матчів. І вже через 9 хвилин норвежець показав себе у всій красі, технічно забивши другий гол у матчі, і свій 21-й – у АПЛ.

Фактично, після цього гра була зроблена.

Манчестер Сіті не відпустив Арсенал. Різниця між командами – 1 бал, але у Сіті гра у запасі. Чемпіонська суперечка продовжується.